Gwarancja zwrotu pieniędzy
dla pełnej kuracji

Podstawowe warunki

Aby móc skorzystać z gwarancji zwrotu środków należy:

 • Wykupić kurację na 5 miesięcy (5 zestawów)
  • Jednorazowo
  • W czasie 5 miesięcy - w odstępach czasu nie większych niż 3 tygodnie aby mieć zapewnioną ciągłość kuracji.
 • Przestrzegać kuracji przez pełne 150 dni - 5 miesięcy
 • Udokumentować postępy kuracji zgodnie punkami w "Dokumentowanie postępów"

Osiąganie skutecznych rezultatów

Znalezienie skutecznych, naturalnych kosmetyków ukierunkowanych na wzrost może być trudnym, męczącym wyzwaniem. Jest to trudność, którą Scandinavian Biolabs  kończy, wprowadzając na rynek Bio-Pilixin® kurację na porost włosów i Serum na porost rzęs.

Dokumentowanie postępów

Należy pamiętać, że nasze produkty nie są przeznaczone dla osób doświadczających późnego stadium utraty włosów, łysienia bliznowaciejącego lub ostrej choroby autoimmunologicznej. Dlatego też nasza gwarancja nie obejmuje żadnej z tych form utraty włosów. Jeśli doświadczasz któregokolwiek z tych problemów lub masz wątpliwości, czy nasze produkty są dla Ciebie, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Aby móc w pełni skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy, należy spełnić następujące wymagania:

1) Zrób zdjęcie przed zabiegiem wybranego leczonego obszaru, aby być w stanie pokazać stan "przed" użyciem.

2) Stosuj kurację wzrostu włosów lub Serum wzrostu rzęs przez 5 kolejnych miesięcy; Każda kuracja wystarcza na około 1 miesiąc. Wszystkie inne produkty  dostępne na stronie nie kwalifikują się do zwrotu.

3) Stosuj kurację wzrostu włosów lub serum do rzęs zgodnie z zaleceniami. Instrukcje są podane na etykietach butelek i stronach produktów na oficjalnej stronie Scandinavian Biolabs.

4) Co miesiąc rób zdjęcie leczonego obszaru pod podobnym kątem i z podobną fryzurą, aby udokumentować i zwizualizować postępy.

5) Prześlij wszystkie udokumentowane zdjęcia po okresie 150 dni w porządku chronologicznym z datownikami, aby zidentyfikować miesięczne postępy.

6) Przedstaw krótki opis osobistego użytkowania, aby wyjaśnić w jaki sposób stosowałeś produkt zastosowanie produktu, czy jakieś dni zostały pominięte lub opuszczone, i/lub czy jednocześnie używałeś innych produktów kosmetycznych np. innego serum na porost włosów lub produktów do makijażu. Informacje te mają na celu pomóc Scandinavian Biolabs w rozwoju produktu i obsługi klienta.

Uwaga: Gwarancja zwrotu pieniędzy jest przedłużona tylko po upływie 150 dni od pierwszej daty użycia. Wszelkie reklamacje złożone przed upływem 150 dni nie będą uwzględniane. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących innych form zwrotu kosztów, prosimy o zapoznanie się z Zasadami Dostawy i Zwrotu lub Warunkami Handlowymi.

Gwarancja zwrotu pieniędzy jest rozszerzona tylko na użytkowników kupujących bezpośrednio z domen własnych Scandinavian Biolabs.

Pełna gwarancja zwrotu pieniędzy

Osoby stosujące Scandinavian Biolabs mogą zauważyć wzrost nowych, silniejszych oraz zdrowszych włosów podczas 150-dniowego okresu kuracji. Jednakże zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mogą być bardziej odporne na działanie produktu.

Dlatego Scandinavian Biolabs zapewnia, że każdy, kto nie zauważy żadnych rezultatów po 150 dniach stosowania Bio-Pilixin® Hair Growth Routine i Serum na porost rzęs zgodnie z zaleceniami, kwalifikuje się do całkowitego zwrotu zainwestowanych pieniędzy.

  Twój koszyk jest pusty
   Dodaj kupon