O nas

Jak to się zaczęło

Firma Scandinavian Biolabs powstała w oparciu o cnoty naturalnej funkcjonalności, przejrzystości i realnego wpływu. W erze cyfryzacji, mieliśmy potrzebę stworzenia czegoś prawdziwego. Prawdziwych, namacalnych produktów, które rozwiązują rzeczywiste problemy prawdziwych ludzi. Wiele osób może doświadczyć utraty włosów przed 50 rokiem życia, a osoby te często borykają się z problemami związanymi z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Aby wywrzeć wpływ, zrozumieliśmy, że produkty muszą być niezawodne. Dlatego połączyliśmy siły z najlepszymi ekspertami, aby opracować wysokiej jakości produkty naturalne. Naszą wizją jest zakończenie cierpienia związanego z utratą włosów. Naszą misją jest budowanie pewności siebie i poczucia własnej wartości naszych użytkowników poprzez dostarczanie naturalnych produktów wysokiej jakości, które poprawiają zdrowie Twoich włosów.

Wypadanie włosów jest powszechne, a my jesteśmy tu po to, by pomóc

Wypadanie włosów jest powszechne, w rzeczywistości większość z nas w ciągu całego życia będzie w pewnym stopniu doświadczać utraty włosów. Badania sugerują, że średnio 57% kobiet i 73% mężczyzn doświadczy utraty włosów w wieku 80 lat. Niewiele jest jednak niekonwencjonalnych alternatyw o udowodnionej skuteczności. Dzięki Państwa opiniom, staramy się stawiać sobie i naszym produktom nowe wyzwania, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość naturalnych produktów na rynku zalewanym fałszywymi obietnicami.

o-nas-1
naturalne-skladniki

Wierzymy w naturalne składniki

Nasze produkty są tworzone w oparciu o zasadę niezrównanej jakości z wykorzystaniem składników pochodzenia naturalnego. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych formuł i pionierskich innowacji poprzez wykorzystanie wyłącznie roślinnych materiałów. Wszystkie składniki naszych formuł wzrostu włosów są starannie dobrane na podstawie rygorystycznego przeglądu badań i rafinacji, aby przynieść Ci naturalne, nietoksyczne produkty naukowo zgłoszone do promowania wzrostu włosów.

Transparentność jest łatwa, gdy nie masz nic do ukrycia

Czasami niespodzianki są świetne, ale nie wprowadzajmy ich do produktów do pielęgnacji włosów. W dziedzinie pielęgnacji włosów, naukowa przejrzystość jest rzadkością. Biorąc pod uwagę niezliczoną ilość reklamowanych i nieskutecznych produktów, uważamy, że naszym obowiązkiem jest umożliwienie Ci podejmowania świadomych decyzji dotyczących Twojego ciała. Naszym celem jest umożliwienie naszej społeczności dowiedzenia się więcej o naszych formułach, abyś mógł lepiej zrozumieć naukę stojącą za każdym składnikiem i jego przeznaczenie w Twojej podróży do wzrostu włosów.

transparentnosc
dbamy-o-nature

Zawsze troszcząc się o naturę i siebie nawzajem

Przejrzystość nie ogranicza się do naszych formuł, ale jest integralną częścią tego, kim jesteśmy jako firma. Formuły, testy i produkcja w Danii, wartości środowiskowe i społeczne są wpajane w każdy aspekt naszej działalności, od receptur po dystrybucję naszych produktów. Jesteśmy dumni z tego, co stworzyliśmy, ale jednocześnie ambitni, dążąc do osiągnięcia kilku celów zrównoważonego rozwoju do końca 2021 roku. Inwestując w nasze produkty, inwestujesz w firmę zaangażowaną w zrównoważony rozwój społeczny i środowiskowy.

    Twój koszyk jest pusty
      Dodaj kupon